Our pharmacies

Apteka Medkon Morawskiego

Apteka Medkon ul. Morawskiego 2b 60-239 Poznań tel +48 612 223 620 e-mail: morawskiego@medkon.pl

0 comments

Apteka Medkon Stróżyńskiego

Apteka Medkon ul. Stróżyńskiego 13 60-688 Poznań tel +48 612 219 457 e-mail: strozynskiego@medkon.pl

0 comments

Apteka Medkon Garbary

Apteka Medkon ul. Garbary 71 61-758 Poznań tel +48 618 531 442 e-mail: garbary@medkon.pl

0 comments

Apteka Medkon Blacharska

Apteka Medkon ul. Blacharska 2 61-006 Poznań tel +48 612 238 293 e-mail: blacharska@medkon.pl

0 comments

Apteka Medkon Milczańska

Apteka Medkon ul. Milczańska 1 61-131 Poznań tel +48 612 245 193 e-mail: milczanska@medkon.pl

0 comments

Apteka Medkon Słowiańska

Apteka Medkon ul. Słowiańska 36 61-664 Poznań tel +48 61 224 58 90 e-mail: slowianska@medkon.pl

0 comments

Apteka Medkon Dworcowa

Apteka Medkon ul. Dworcowa 9A 62-200 Gniezno tel +48 61 222 92 00 e-mail: dworcowa@medkon.pl

0 comments

Apteka Medkon Naramowicka

Apteka Medkon ul. Naramowicka 47 / 112-113 61-622 Poznań tel +61 224 51 94 e-mail: naramowicka@medkon.pl

0 comments

Apteka Medkon Jutrzenka

Apteka Medkon (wejście od ulicy Grochowskiej) Jutrzenka 8 lok H1 60-335 Poznań tel +48 61 671 32 37 e-mail: jutrzenka@medkon.pl

0 comments