Apteka Medkon - ul. Milczańska 1

Apteka Medkon znajduje się w Poznaniu na ulicy Milczańskiej 1 na Osiedlu Polanka. W pobliżu znajduje się galeria Posnania oraz przystanek tramwajowy.

Apteka Medkon

ul. Milczańska 1
61-131 Poznań

tel: +48 612 245 193
e-mail: milczanska@medkon.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 08:00 – 20:00
Sobota 09:00 – 14:00
Niedziela zamknięte

Oferta apteki

Nasza oferta to szeroki wachlarz produktów i usług związanych z Twoim zdrowiem i urodą. W aptece Medkon znajdziesz leki na receptę, suplementy diety, wyroby medyczne oraz dermokosmetyki. Nasi doświadczeni farmaceuci zawsze służą pomocą i radą dotyczącą doboru leków, ich tańszych zamienników oraz procedur refundacji. Realizujemy także zamówienia na produkty wytwarzane w naszej recepturze aptecznej, włączając w to receptury jałowe i leki oczne dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz leków spoza rynku krajowego, chętnie pomagamy w realizacji wniosków na import docelowy, zawsze z poszanowaniem obowiązujących przepisów.

Apteka Medkon to nie tylko miejsce zakupu produktów medycznych, ale także centrum opieki farmaceutycznej. Nasze farmaceutki i farmaceuci są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania, doradzić w kwestiach zdrowotnych oraz pomóc w rozwiązaniu problemów związanych z lekami i suplementami.

Informacje o lokalizacji apteki

W samym sercu malowniczych Rataj, na osiedlu Polanka, przy urokliwej Milczańskiej, znajduje się Apteka Medkon – Twój punkt dostępowy do kompleksowej opieki zdrowotnej. Pośród spokojnych uliczek Łaciny, nasza lokalizacja oferuje nie tylko łatwy dostęp do leków i suplementów diety, ale również wyjątkowy klimat otoczenia.

Apteka Medkon na Milczańskiej to nie tylko miejsce zakupów, to również przystań spokoju otoczona zielenią parków. Spacerując wzdłuż okolicznych alejek, poczujesz harmonię otaczającej przyrody. Bezproblemowy dojazd do apteki to priorytet – korzystając z dostępnych przystanków autobusowych i bliskości głównych tras, podróż staje się wygodna zarówno dla mieszkańców, jak i gości.